نائب رئیس کمیسیون حقوقی خانه صمت: خوشبختانه دستورات رئیس دستگاه قضا درباره رفع موانع تولید سریعاً عملیاتی می‌شود

تاریخ انتشار:
۱۴۰۰/۰۲/۰۶
نائب رئیس اول کمیسیون حقوقی – قضایی خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: در خصوص تأثیر اقدامات رئیس دستگاه قضا در رفع موانع تولید گفت: حضور دستگاه قضا در مدت اخیر بسیار مثبت‌تر از حضور دولت بوده است و قاطعانه می‌توان گفت حل مشکلات و معضلات رفع شده با توسط قوه قضائیه تا این […]

نائب رئیس اول کمیسیون حقوقی – قضایی خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: در خصوص تأثیر اقدامات رئیس دستگاه قضا در رفع موانع تولید گفت: حضور دستگاه قضا در مدت اخیر بسیار مثبت‌تر از حضور دولت بوده است و قاطعانه می‌توان گفت حل مشکلات و معضلات رفع شده با توسط قوه قضائیه تا این لحظه شاید طی ۱۰ سال هم نتواند از سوی دولت به نتیجه برسد.

پیمان پور نصیری در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به اقدامات قوه قضاییه برای حمایت از جریان تولید در کشور اظهار کرد: ورود رئیس دستگاه قضا به حوزه‌های مختلف واحدهای تولیدی سراسر کشور تاکنون مثبت ارزیابی می‌شود به خصوص در استان گیلان نیز برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی ورود خوبی صورت گرفته است. نائب رئیس اول کمیسیون حقوقی – قضایی خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: معمولاً دستوراتی که در بخش دولتی صادر می‌شود با تأخیر اعمال می‌شود و یا با جدیت لازم دنبال نمی‌شود، اما خوشبختانه دستوراتی که از سوی رئیس دستگاه صادر می‌شود سریعاً عملیاتی می‌شود.

وی افزود: در استان گیلان نیز همان‌طور که شاهد هستیم با توجه به دستور رئیس دستگاه قضا مبنی بر بررسی سریع موضوع مربوط به  کارخانه رشت الکتریک گیلان و صنایع پوشش ایران متهمان شناسایی شدند.

پور نصیری در خصوص تأثیر اقدامات رئیس دستگاه قضا در رفع موانع تولید گفت: حضور دستگاه قضا در مدت اخیر بسیار مثبت‌تر از حضور دولت بوده است و قاطعانه می‌توان گفت حل مشکلات و معضلات رفع شده با توسط قوه قضائیه تا این لحظه شاید طی ۱۰ سال هم نتواند از سوی دولت به نتیجه برسد.

نائب رئیس اول کمیسیون حقوقی – قضایی خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با اشاره به اهمیت سرعت رسیدگی به مشکلات در دستگاه قضا تاکید کرد: پیگیری سریع موضوعات از سوی دستگاه قضا یکی از اتفاقات خوبی است که در حال رخ دادن است چرا که سریعاً برخورد لازم صورت می‌گیرد و در اسرع وقت معضلات و مشکلات نیز مرتفع می‌شود.