پیام تبریک رئیس خانه صمت ایران به مناسبت روز ملی صنعت و معدن

تاریخ انتشار:
۱۴۰۰/۰۴/۰۹
به گزارش روابط عمومی خانه صنعت،معدن و تجارت ایران ،رئیس خانه صمت در پیامی به مناسبت روز ملی صنعت و معدن ، این روز را به فعالان حوزه‌های صنعتی و معدنی تبریک گفت. متن این پیام به این شرح است: به نام خدا اهل همت رخنه در سد سکندر می کنند […]

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت،معدن و تجارت ایران ،رئیس خانه صمت در پیامی به مناسبت روز ملی صنعت و معدن ، این روز را به فعالان حوزه‌های صنعتی و معدنی تبریک گفت.

متن این پیام به این شرح است:

                                                                            به نام خدا

 

       اهل همت رخنه در سد سکندر می کنند                                                      این سبک دستان، کلید فتح را دندانه اند

 

دهم تیر ماه فرصت مغتنمی است برای ارج نهادن دولت و ملت به تلاش جهادگران عرصه صنعت و معدن که مهم ترین موتور محرکه اقتصاد ایران اسلامی هستند و همواره در تمامی عرصه ها با تمام توان خویش بر سر ارمان های نظام جمهوری اسلامی ایستاده اند.امید است در سال تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها و در استانه تشکیل دولت سیزدهم بیش از پیش به این قشر عظیم مولد و تاثیرگذار توجه گردد.

وظیفه خود می دانم فرا رسیدن دهم تیر ماه ،روز ملی صنعت و معدن را به تمامی همسنگران و همکاران خودم در جامعه بزرگ صنعتی و معدنی کشور تبریک عرض نموده ارزوی توسعه و پیشرفتشان را از خداون منان مسالت نمایم.

با تجدید احترام
سید عبدالوهاب سهل ابادی
رئیس هیئت مدیره