سومین جشنواره ملی با محوریت حمایت از تولید ملی| تجارت خارجی ۲۱ میلیارد دلاری ایران طی سه ماه گذشته/ تأمین امنیت شغلی کارگران مدیریت می‌خواهد

تاریخ انتشار:
۱۴۰۰/۰۴/۱۶
به گزارش روابط عمومی خانه صمت ایران،سید محمدرضا مرتضوی نیز در این مراسم، گفت: هیچ اقدام و فعالیت تولیدی بدون ارزش و توجه به نیروی کار به سرانجام خوبی نمی‌رسد و بزرگترین سرمایه، تولید کننده و سرمایه کشور کارگران هستند. مرتضوی افزود: متاسفانه در سنوات اخیر کمترین توجه به آن‌ها شده است باید تمهیدات منطقی برای […]

به گزارش روابط عمومی خانه صمت ایران،سید محمدرضا مرتضوی نیز در این مراسم، گفت: هیچ اقدام و فعالیت تولیدی بدون ارزش و توجه به نیروی کار به سرانجام خوبی نمی‌رسد و بزرگترین سرمایه، تولید کننده و سرمایه کشور کارگران هستند.

مرتضوی افزود: متاسفانه در سنوات اخیر کمترین توجه به آن‌ها شده است باید تمهیدات منطقی برای حمایت از کارگران اندیشیده شود که بخشی به جامعه کارفرمایی و بخشی به مدیریت کلان موضوعات مرتبط با سرمایه‌های اجتماعی برمی‌گردد و کارگران مهمترین بخش آن هستند.

وی افزود: مدرسه، بهداشت، خانه ارزان قیمت و تامین امنیت شغلی کارگران قابل کنترل است و ارتباطی به تحریم ندارد بلکه برنامه‌ریزی و مدیریت می‌خواهد.

دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: به جای پرداخت پاداش و عیدی در پایان سال هر ماه این مبلغ را بر روی حقوق کارگران اضافه کنیم.